Ferah LÖK

Ferah LÖK

Kurucu Ortak

Power of Happiness Platformunun Kurucu Ortağı olan Ferah, Kurumlara Liderlik, İşte Mutluluk, Değişim Yönetimi, Dijital Dönüşüm, Çeviklik, Mindfulness, İletişim ve Hikaye Anlatımı konularında eğitim ve fasilitasyon desteği vermekte, aynı zamanda Yönetici ve Takım Koçluğu yapmaktadır.

Kendini sürekli geliştirmek ve birikimini insanların ve kurumların gelişimi için aktarmak konusundaki hevesi ve kararlılığı ile iş hayatını şekillendiren Ferah, hem kurumlara hem de bireylere gelişimlerinin her noktasında katkıda bulunmaktadır.

Orta ve lise eğitimini Robert Kolej’de tamamlayan Ferah, İTÜ mezunu Yüksek Endüstri Mühendisidir. Ferah, uzun kariyer yolculuğuna ilk adımını IBM’de attı. 20 yıl süren bu yolculuğunda yönetici olarak Satış, Pazarlama ve Hizmetler alanlarında rol alıp takımlara liderlik yaptı. Satış Direktörü olduğu IBM’den 2006 yılında girişimci olarak hayallerini gerçekleştirmek üzere ayrılan Ferah, o günden beri yönetim danışmanlığı, eğitim ve koçluk alanında yöneticiler ve takımlar ile çalışıyor. Liderlik, performans ve kariyer gelişiminde birey ve kurumların en özgün liderlik stillerini oluşturmaları sürecine destek oluyor. Takım koçluğunda takımların içinde bulunduğu sisteme bütünsel bir yaklaşımla bakan Ferah, istenilen değişimi yaratabilmek için daha yaratıcı, dayanışmacı ve cesur liderlerin ve olumlu ve verimli takımların oluşumuna katkıda bulunuyor.

Yüksek Endüstri Mühendisi olan Ferah, Adler International Koçluk Sertifikasyon Programını tamamlayarak ACPC ve International Coach Federation’dan PCC ünvanını almış olup, aynı zamanda takım koçluğu alanında Organization and Relationship Systems Coaching, Transaksiyonel Analiz, Medical Coaching ve Supervisor Coaching sertifikalarına sahiptir. Insead’ın düzenlediği Satış Yöneticiliği programını da tamamlayan Ferah ayrıca profesyonel hayatı boyunca uluslararası ortamlarda çok sayıda Liderlik ve Değişim Yönetimi eğitimi almıştır ve ACT (Accelerate Change Together) Programı dahil olmak üzere pek çok alanda sertifika sahibidir. 2000 saati aşan koçluk deneyimini uzun ve başarılı bir profesyonel iş hayatı ile birleştiren sayılı koçlardandır. Çalışmalarını kurucusu olduğu Power of Happiness Platformu ve Coaching Atelier bünyesinde sürdürmektedir. Adler’in Fakülte Liderlerinden olan Ferah, özellikle gençler ve kadınlar ile ilgili toplumsal fayda yaratacak projelerin her zaman gönüllüsü olarak çalışmaktadır.