BİZİM HİKAYEMİZ
  Anecdote olarak 2004 yılında hayata başladığımız andan itibaren amacımız insanlığı işyerine geri getirmeye yardımcı olmaktı. İlk başta hikaye dinlemeye odaklandık: karar verenlere bu hikayelerle içgörüler sunmak ve ilham verebilmek için çalışanlardan ve müşterilerden anekdotlar toplamak ve karar vericilere bu hikayelerle keşfettiklerine göre harekete geçmeleri için ilham vermek.
  Çok geçmeden müşterilerimiz bizden daha iyi hikaye anlatıcıları olmalarına yardım etmemizi istedi. Biz de uydurma hikayeler değil de, sözlü olarak anlatılan gerçek yaşam deneyimlerine odaklanacak şekilde, bunu yapmayı kabul ettik.
  2007’de Liderler için Hikaye Anlatımı (Storytelling for Leaders®️) programını ve 2015’te Satış için Hikaye Anlatımı (Storytelling for Sales™️) programını geliştirdik, böylece insanlara ilham verecek, onları etkileyecek ve harekete geçirecek hikaye anlatımı becerilerini ve kalıplarını öğretebildik.
  2009’da ilk strateji hikayemizi geliştirdik: bir şirketin stratejisini açıklayan, liderlerin kendi sözleriyle paylaşabileceği bir hikaye. Sonunda, bu çalışma Hikaye ile Güçlenen Strateji (Story-Powered Strategy™️) programımıza dönüştü.

  2013 yılında programlarımızı dünyanın her yerindeki ortaklarımıza lisanslamaya başladık, böylece daha fazla kuruluşa ulaşma ve amacımızı yerine getirme kapasitemizi genişletebildik. Anecdote, 11 dile çevrilmiş öğrenme programlarımız ve bu programları liderlik ve satış etkinleştirme faaliyetlerine dahil eden müşterilerle 28 ülkede 60’tan fazla ortaktan oluşan küresel bir ağa sahip olmasıyla benzersizdir.

  Anecdote.com